Muayene & Teşhis / Dahiliye

Kedi, köpek başta olmak üzere, kuş, tavşan gibi sevimli dostlarımızın sağlık sorunlarını gidermek için hizmet sunmaktayız.

Kliniğimizde evcil dostlarımızın dahiliye kapsamına giren tüm rahatsızlıklarının tedavisi tecrübeli hekim kadromuz tarafından yapılmaktadır. Amacımız, ayrıntılı genel muayene sonrası, şüphelenilen problemlere yönelik tetkikler yardımıyla doğru tanıya ulaşmaktadır.. Unutulmamalıdır ki teşhis tedavinin yarısıdır. Teşhise ulaşılmasının ardından, hastaya özel hazırlanan tedavi protokolleri, tıbbi ve teknolojik yenilikleri takip ederek sürekli gelişmeyi amaçlayan hekimlerimizce konsulte edilerek profesyonelce uygulanır. Tedavi için geniş olanaklara sahip olan kliniğimiz bünyesinde; evcil dostlarınıza yatılı tedavi imkanıda sunulmaktadır.

Tecrübeli hekimlerimizin tercih edeceği uygun yöntemler ile hastalıkların teşhisinde ilk aşama olan muayene&teşhis hizmeti eksiksiz olarak kliniğimizde yapılmaktadır.

Muayene

Doğru teşhisin ilk ve en önemli adımı olan klinik muayene hizmeti kliniğimizde yapılmaktadır. Çocuklarımızın türüne, yaşına, cinsiyetine göre uygun olarak muayene hizmetini kliniğimizden alabilirsiniz.

- Rutin sağlık kontrolü

- Fiziksel Muayene

- Kilo kontrolü

- Ağız ve Diş sağlığı muayenesi

- Cerrahi Operasyon

- Check Up programı

İzmir Karşıyaka'da 2017 yılında kurulan Sahil Veteriner Kliniği, daha büyük ekibi ve binasıyla yeni adresinde 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir.