Hakkımızda

Bostanlı Sahil Veteriner Kliniği 10 Mart 2017 tarihinde İzmir Bostanlı’da Veteriner Hekim Burhan Gök ve Veteriner Hekim Rıdvan Akdağ tarafından hizmete açılmıştır. Kliniğimiz hasta karşılama bölümü , pet shop, muayene odası , donanımlı laboratuvar , ameliyathane ,yoğun bakım , karantina bölümü ,mutfak , traş ve banyo odasından oluşmaktadır. Sağlık söz konusu olduğunda hijyen ve ilginin önemini bildiğimiz için klinik şartları ve fiziki yapısı bu hususa özen gösterilerek hiçbir ayrıntı göz ardı edilmeden tasarlanmıştır . Sterilizasyonda gri yoktur. Siyah ve Beyaz vardır. Dostlarımıza daha iyi bir ortam sağlamak için kliniğimizde rutin olarak uygulanan “KURU SİSLEME YÖNTEMİYLE YAPILAN ANTİMİKROBİYAL FİLM KAPLAMA” çalışması ve dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır. Sahip olduğumuz son teknolojik cihazlarımız : Video Otoskop , MD50 Ultrason , Fujifilm CR röntgen , EKG ,Hasvet V3 Çift Apertür Hemogram cihazı , Fujifilm NX5000 Kuru Sistem Biyokimya cihazı , Elektrokoter , RCOM Yoğum Bakım Ünitesi , tam otomatik gaz aneztesi cihazı ve çok daha fazlası kliniğimizde mevcuttur. Klinik donanımımız ışığında bilgi ve tecrübemizi birleştirerek tanıya hızlı ulaşıp , gereken medikal ve cerrahi yaklaşımlarla hastalarımızı hızla sağlığına kavuşturmayı hedeflemekteyiz. Bostanlı Sahil Veteriner Kliniği, İzmir Bostanlı'da 7/24 veteriner sağlık hizmeti vermektedir. Özel ve acil durumlarda bize 7/24 telefonla ve whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileğiyle.

Vizyonumuz

Yaşama hakkı önceliğinin farkında olarak, minik dostlarımızın yüksek standartlarda, sağlıklı ve mutlu yaşayabilmesi için, veteriner kliniği ve kişisel donanımımızı azami ölçüde kullanarak bu amaca katkı sağlamaktır. Hizmetimizin sürekliliğinin bilinciyle ve tedavinin devamlılığı ilkesiyle kliniğimizi açıldığından bugüne kadar resmi tatiller dahil olmak üzere 7/24 açık tutmaktayız . Siz hasta sahiplerimizin ihtiyacı doğduğunda arayabilmeniz adına telefonlarımız ve whatsapp hattımız 7/24 aktif olarak açık kalmaktadır. Veteriner Kliniği olarak tüm ekibimiz veteriner sağlığı alanında ilham veren bir merkez olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Bostanlı Sahil Veteriner Kliniği öncelikle hayvan dostlarımızın ve insanlığın; sağlık, refah, yaşam düzeyini kaliteli bir şekilde arttıran, fikren hür, kendini mesleğine adamış, idealist, modern teknik ve ekipmanları bilgi ile harmanlamış tecrübe ile birleştirmiş ekibiyle tüm etik koşulları gözeterek daima en iyi hizmeti amaçlar... Bostanlı Sahil Veteriner Kliniği, İzmir genelinde ve özelikle Karşıyaka ve çevresinde acil hekimliği ,koruyucu hekimlik uygulamaları ile petlerinizin hastalıklardan korunmasını ve dostlarımızın mutlu, sağlıklı, rahat ve olabildiğince uzun ömürlü bir yaşam sürmelerini amaçlar. pet sahiplerinin petleri ile daha konforlu, ve eğlenceli zaman geçirebilmeleri için gereken tüm hizmetlerin en kaliteli şekilde verilmesini, tüm pet sahiplerinin basit önlemler ve düzenli aşı takibi ile petlerinin hastalanmalarının önüne nasıl geçileceği ve bu konuda neler yapabilecekleri hususunda bilgilendirilmesini görev edinmiştir.

İzmir Karşıyaka'da 2017 yılında kurulan Sahil Veteriner Kliniği, daha büyük ekibi ve binasıyla yeni adresinde 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir.