Vet.Hek. Ceren Sürülü

1995 yılında Trabzon'da doğdum. İlköğretim ve lise eğitimimi Trabzon'da tamamladıktan sonra 2014 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi- Veteriner Hekimlik bölümüne başladım. Böylece çocukluk hayalim olan hayvanlarla yakın olma fırsatını mesleğim haline getirmiş oldum. Üniversite hayatım boyunca birçok seminer, workshop gibi eğitimlere katılarak kendimi geliştirmeye devam ettim. Staj ve intern eğitimimi üniversitemizin tam teşekküllü hayvan hastanesinde yaparak cerrahi, doğum, dahiliye gibi alanlarda deneyim elde ettim.

2019 yılında mezun olarak İzmir'de farklı klinik ve hayvan hastanelerinde kendimi geliştirme fırsatım oldu. 2021 yılında Sahil Veteriner Kliniği ailesinin bir parçası oldum. Muayene, yatan hasta bakımı ve tedavisi, cerrahi operasyon, doğum, aşı takibi gibi işlemler ile sağlıklı yaşamlarını korumaya ve miniklerin hayatlarına dokunmaya devam ediyorum. Ekibimiz ve kliniğimizin donanımıyla birlikte pek çok cana daha büyük faydalar sağlayacağımıza inanıyorum.

İzmir Karşıyaka'da 2017 yılında kurulan Sahil Veteriner Kliniği, daha büyük ekibi ve binasıyla yeni adresinde 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir.