Vet.Hek. Burhan Gök

Merhaba ben Vet.Hek.Burhan Gök,

24 Mart 1990 tarihinde İzmir'de dünyaya geldim . İlk ve ortaokul öğrenimimi Çiğli Selim Diniz İlköğretim okulunda tamamladıktan sonra liseyi Milli Piyango Anadolu lisesinde okudum. Çocukluk hayalim olan Veteriner Hekimliği mesleğimin eğitimini almak üzere 2010 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesine başladım. Öğrenciliğim süresince kendimi geliştirmek adına Gaser Çiftliği ve ADÜ binicilik topluluğunda gönüllü olarak görev yaptım, 2013-2014 eğitim öğretim döneminde ADÜ Binicilik Topluluğu yönetiminde görev aldım.

Zorunlu yaz stajımı Avrupanın en nitelikli hayvanat bahçeleri arasında yer alan İzmir Doğal Yaşam Parkında ve Adnan Menderes Üniversitesi Hayvan Hastanesinde tamamlayarak 2015 yılında mezun oldum. Mezuniyetimin hemen ardından İzmir'de 7/24 hizmet veren özel bir klinikte Acil Hekimi olarak 1 sene çalıştım. 2016 yılında özel bir veteriner ilaç firmasında Ege Bölge Sorumlu Veteriner Hekimliği yaptıktan sonra, hayalim olan Kliniği kurmak için kolları sıvadım. 2017 yılının başında Sahil Veteriner Kliniğini kurarak çok sevdiğim hayvanlar için 7/24 sağlık hizmeti sunmaya başladım.

Daha sonrasında laboratuvar alanında kendimi geliştirmek adına Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi Mikrobiyoloji Anabilim Dalında Yüksek Lisans yapmaya başladım. 2017 yılından beri sevgi ve tutku ile bağlı olduğum mesleğimi Sahil Veteriner Kliniği kurucu ve sorumlu hekimi olarak devam ettirmekteyim.

İzmir Karşıyaka'da 2017 yılında kurulan Sahil Veteriner Kliniği, daha büyük ekibi ve binasıyla yeni adresinde 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir.