Petle İlişkiler Müdürü Suzi

Merhaba ben Suzi. Doğum tarihimi ve yerimi tam olarak bilemiyorum ama annemle babamın anlattığına göre 2018 yılının Mart ayında bir mezarlık kenarında ailemle karşılaşmışım. O günden beri gündüzleri Sahil Veteriner Kliniğinde sorumlu köpüş olarak mesai yapıp akşamları evin tek çocuğu olarak keyif yapmaktayım.

Görevlerimden en önemlileri bahçede güneşlenmek, bol bol mama yürütmek, kliniğe gelen köpek arkadaşlarıma kliniğin tek sahibinin ben olduğumu göstermek var. Kimi sevip kimi sevmeyeceğim hiç belli olmaz ama anlayamadığım bi şekilde kliniğe her gelen beni çok sever.

Annemle babamın izinli olduğu günler işe gidemediğim için çok üzülürüm çünkü ben sorumluluk sahibi bi köpüşüm. Klinikteki kocaman ailem benim gibi ufaklıklara yardım ederken onların güvenliği benden sorulur. Kliniğimize geldiğinizde bana ödül maması verirseniz belki de dost bile oluruz.

İzmir Karşıyaka'da 2017 yılında kurulan Sahil Veteriner Kliniği, daha büyük ekibi ve binasıyla yeni adresinde 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir.