Medikal Direktör Gökçen Gök

1992 yılının Ağustos ayında Karşıyaka'da doğdum.İlk ve ortaokulu Özgiller Dalan İlköğretim Okulunda tamamladıktan sonra lise eğitimi için Atakent Anadolu Lisesine başladım.Üniversiteye hazırlık senemde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünü kazanıp 2 yıl devam ettikten sonra kariyer yolumu değiştirmeye karar vererek tekrar sınava girdim ve Yaşar Üniversitesi Psikoloji bölümüne geçerek öğretimime çok sevdiğim İzmirde devam etmeye başladım.

Doğadaki canlılarla olan içten bağım özellikle kedi ve köpeklerle olan sevgim ve merakım beni ikinci üniversite olarak Laborant ve Veteriner Sağlık Teknikerliği okumaya teşvik etti. Psikoloji ve hayvanların dünyasını birleştirmek insanların ve küçük dostlarımızın hem biyolojik hem psikolojik olarak ne kadar iç içe ve benzer olduğun görmek beni tarifsiz bir şekilde etkiledi. Hem bir psikolog hem de veteriner teknikeri olarak mezun olduğumda Sahil Veteriner Kliniğinde çalışmaya başladım. Klinik yönetimi ve idari işleri yürütebilmek için Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve İşletme Bölümü diplomasını da mesleki yeterliliklerime ekledim.

Kurulduğu günden beri Veteriner Sağlık Teknikeri ve İdari İşler Sorumlusu olarak Sahil Veteriner kliniğinde çalışmakta olup veteriner hekimlerimizin asiste edilmesi, yatan hasta takip ve tedavisi, tıraş ve bakım, klinik organizasyonu, idari ve mali işlerden sorumluyum.Böyle güzel bir ekibe dahil olmaktan ve minik canlarımızla ve ebeveynleriyle kocaman bir aile olmaktan dolayı çok mutluyum.

İzmir Karşıyaka'da 2017 yılında kurulan Sahil Veteriner Kliniği, daha büyük ekibi ve binasıyla yeni adresinde 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir.