Evde Sağlık Hizmeti / Gezici Sağlık Hizmeti

Evde Verdiğimiz Hizmetler

Polikliniğimizde İzmir içerisinde çeşitli semtlere gezici klinik hizmeti verilmektedir. Aşılama, mama, muayene vs.. ihtiyaçlarınızda lütfen randevu alınız.

  • Aşılama ve Paraziter Uygulamalar
  • Genel Muayene Hizmeti
  • Taşınabilir Ultrasound ile Yerinde Ultrasonografi Hizmeti.
  • Evde Kan Alma Hizmeti
Pet Kuaför Hizmeti

Kliniğimizde, traş, banyo, hizmetlerinden faydalanmak için pazar günü hariç diğer günler 09:00 – 17:30 arası lütfen randevu alınız.

Kliniğimizde sizler için oluşturduğumuz pet market bölümümüzde tasma, mama, kedi kumu, taşıma kafesi, kedi-köpek kıyafetleri vs.. her şeyi bulabilirsiniz.

Radyoloji

Bostanlı Sahil Veteriner Kliniği'nde tüm radyolojik incelemeler, veteriner sahada kullanılmak üzere üretilmiş, alanında en yüksek teknolojiye ve görüntüleme imkanlarına sahip FUJIFILM FCR PRIMA T2 CR sistem cihazımız ile en üst düzey radyografik görüntüye sahibiz.FUJIFILM CR sisteminde kullanılan fosfor plaka ve kasetler üzerinde elde edilen görüntüler görüntü işleme yazılımıyla bilgisayar ortamında farklı kontrast aralıklarında ayrıştırılabilmektedir.Böylelikle kemik ve yumuşak dokuya ait tanısal detayların tek bir çekimle mükemmel bir şekilde görüntülenmesi sağlanır.Elde edilen görüntü üzerinde derecelendirme,ölçüm,ayarlama,spesifikleştirme gibi işlemler yapılabilmektedir.Bu sistem sayesinde bir radyografide görülebilecek hiç bir ayrıntı gözden kaçmaz.Bu görüntüler hasta sahibine cd veya usb belleğe akratılarak verilebilmektedir.